ТМ "Молокія": Дбаємо про здоров’я кожного

Ми використовуємо лише натуральну сировину відповідного ґатунку та якості, отриману з фермерських господарств України.
 
Процес виробництва

Якість та безпечність сировини для нас на першому місці. Саме тому на фермерських господарствах, з якими співпрацює ПрАТ "Терно-пільський молокозавод", обов’язково має бути встановлена система охолодження. В такій системі молоко від корови потрапляє одразу в охолоджувальний резервуар, а швидке охолодження до температури +4℃ дає змогу загальмувати розвиток мікроорганізмів та зберегти якість молока. Щодня молоковози постачають якісне молоко на підприємство для його подальшої переробки і виготовлення продукції ТМ "Молокія".

Цінні властивості

Звичайно, корисним є те молоко, у якому збережено усі цінні властивості, вітаміни, макро- та мікроелементи. Тому молоко ТМ "Молокія" виключно пастеризоване. Сучасне обладнання та новітні системи обслуговування дозволяють максимально обмежити контакт молока із зовнішнім середовищем.

Гарантія безпеки

Контроль сировини та готового продукту на кожному виробничому етапі — це гарантія відповідності високим вимогам наших споживачів. Так як виробництво відбувається цілодобово, ми налаштували щоденну доставку свіжої продукції у кожну точку реалізації. Молочні продукти ТМ "Молокія" - це відповідальна праця фахівців, якісна сировина і високотехнологічне обладнання. Ми створюємо продукцію ТМ "Молокія" з турботою про здоров’я споживачів, з гарантією якості та безпеки.
Дбаємо про здоров'я кожного — якість і безпечність продукту гарантуємо для всіх!