Proj 13
Prod 12
Prod 6
Exp p11
Exp p12
Exp p13
Exp p14
Exp p11
Pr ins 13
Know 3
Ex 19

Грандіозна спортивна подія Львова

Image big thumbs
Команда «Молокія» - найбільша корпоративна команда на GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016

     6 листопада 2016 року у Львові вперше відбувся масштабний міжнародний півмарафон GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016, генеральним спонсором якого виступила компанія «Молокія».
     У події взяли участь понад півтори тисячі атлетів з різних країн та куточків України.

   Маршрут півмарафону був спеціально прокладений історичними вулицями Львова. Учасники не просто боролися за звання кращого бігуна, долаючи складну трасу, а й відкривали для себе мальовниче місто з особливою атмосферою.

   Зокрема, до Львова приїхало понад 30 працівників з різних філій підприємства, щоб взяти участь у змаганні. Для усіх приємною несподіванкою стала перемога команди «Молокія» у категорії «Корпоративні змагання». Наша команда стала найбільшою корпоративною командою Львівського півмарафону.

   Радіємо, що працівники компанії «Молокія» не лише займаються спортом, а й демонструють здоровий спосіб життя на власному прикладі, адже здоров’я – це особиста перемога кожного з нас!

   Висловлюємо щиру подяку усім спортсменам, глядачам, журналістам та організаторам заходу, які незважаючи на традиційний львівський дощ, допомогли влаштувати неймовірне спортивне свято!

Також окрему подяку висловлюємо найстаршим учасникам забігу, для яких вік не став перешкодою для участі у біговому змаганні!