Proj 13
Prod 12
Prod 6
Exp p11
Exp p12
Exp p13
Exp p14
Exp p11
Pr ins 13
Know 3
Ex 19

Чемпіонат Києва з сімейного спорту (31 травня 2016 року)

     ТМ «Молокія» та Асоціація сімейного спорту України влаштували для прихильників здорового способу життя величезне свято - СУПЕРФІНАЛ Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту!

     Позаду 3 місяці відбіркових змагань, 10 районних етапів, понад 400 учасників. І нарешті найголовніше -  20 «найспортивніших» родин столиці виборювали звання Чемпіона міста Києва! Всі команди були неймовірно позитивними та налаштованими на перемогу, а атмосфера чемпіонату - по-справжньому святковою та сімейною.

     Усім учасникам сімейного чемпіонату ТМ «Молокія» підготувала подарунки – смачні та корисні йогурти, а призери отримали величезні кошики із молочною  продукцією для всієї родини.

   Також ми підготували спеціальну фотозону з Корівкою Мунею і всі, хто зробив фото і розмістив його у соцмережі з хештегом #ПодіязМолокія –миттєво отримували роздруковане фото.
 
    ПрАТ «Тернопільський молокозавод» та ТМ «Молокія» висловлює щиру подяку організаторам, усім учасникам та глядачам, адже спорт, а особливо сімейний – дарує неймовірні емоції та допомагає зберегти сімейні цінності!

«Молокія» ЗА здоровий спосіб життя та міцну спортивну родину!