Proj 13
Prod 12
Prod 6
Exp p11
Exp p12
Exp p13
Exp p14
Exp p11
Pr ins 13
Know 3
Ex 19

Компанія «Молокія» – титульний спонсор 3rd Molokiya Lviv Half Marathon 2018 (12 червня 2018 року)

     Цього року компанія «Молокія» виступила титульним спонсором Львівського півмарафону. Вже втретє ми підтримуємо забіг у Львові, і без сумніву, 3rd Molokiya Lviv Half Marathon – наймасштабніший! Приємно вражені кількістю учасників, а особливо – кількістю глядачів, що прийшли підтримати спортсменів, це дуже надихає! Завдяки таким спортивним заходам ми допомагаємо змінювати життя українців, робити їх здоровішими та сильнішими.

Також підтримували та розважали спортсменів і велетенські фігури білих йогуртів: разом з усіма робили розминку, стартували та фінішували на дистанціях, даруючи посмішки та гарний настрій!

Для львів’ян та гостей міста команда «Молокія» підготували одразу декілька локацій: фотозону, де можна було сфотографуватись з велетенським білим йогуртом та отримати миттєве фото у подарунок та смузі-зону – там ми готували смузі на основі білого йогурту на велосипедах.

     Висловлюємо щиру подяку усім спортсменам, глядачам, журналістам та організаторам заходу, які допомогли влаштувати неймовірне спортивне свято!