Proj 13
Prod 12
Prod 6
Exp p11
Exp p12
Exp p13
Exp p14
Exp p11
Pr ins 13
Know 3
Ex 19

ТМ «Молокія» та «Перший Львівський Мамазліт» (30 травня 2015 року)

     

     30 травня у Львові проходив фестиваль «Перший Львівський Мамазліт». Ідея фестивалю - цікаве, веселе та пізнавальне проведення часу для усієї родини на свіжому повітрі.

     Вдячні організаторам свята, що обрали таке затишне і красиве місце – величезна територія навколо готелю була поділена на декілька зон: дитяча зона з неймовірно цікавими забавками та майстер-класами для дітей різного віку, фуд-зона зі смачними та вишуканими стравами і напоями, а також зона ярмарки хенд-мейду, цікавих товарів українського та не лише виробництва .

     ТМ «Молокія» дарувала нові йогурти «Казкові» та запрошувала малюків подоїти нашу корівку Муню.
Також вперше ми презентувати наш новий проект  «Nutrition Bar»  та  пригощали усіх смачними прохолодними смузі на основі йогурту без наповнювача «Класичний» ТМ «Молокія».

     «Nutrition bar» ( з англ. " бар поживної їжі")  - проект, створений для того, щоб продемонструвати, як легко можна приготувати смачні та корисні страви на основі продуктів ТМ «Молокія», а також сезонних овочів, ягід, фруктів та зелені. Наша команда підбирає рецепти смузі, лассі, соусів, заправок до салатів, які не потребують багато часу для приготування, а результат завжди задовільнить прихильників здорової, легкої та поживної їжі. Ознайомитись з рецептами можна в соціальних мережах: Facebook Молоко і Я, Instagram @nutrition_bar_ua, а скуштувати готові страви та отримати буклети з інгредієнтами - на нашому «Nutrition Bar'і».

     Ми раді, що долучились до цього фестивалю та змогли подарувати діткам радість, позитив й пригостити гостей смачними  йогуртами і смузі!